top of page
8E2D2661-E8DC-4E62-BEDB-5EAED5B467D7.JPE

HAKKIMIZDA DAHA FAZLASI

2006 yılında endüstriyel modelleme ve kalıp imalatı ile sanayi sektörüne Mutlu Bengüler tarafından temelleri atılan firmamız, 2010 yılında dekorasyon sektörüne yatırımlarda bulunarak, ODECO markası ile yolculuğuna devam etmiştir. Cafe restoran otel gibi mekanların mimari projelerine, döküm masa ayakları, masa tablası ve sandalye gibi ürünlerin imalatına halen devam etmektedir. 2020 yılında mekan dekorasyonunun kişiler üzerinde bıraktığı izlenimler dikkate alınarak, ODECO LIFE Markası ile farklı insan niteliklerini, farklı sanat profilleri ve tasarım stilleri ile birleştirme amacına yönelik girişimlere adım atmıştır.

 

 

Alanında uzman ve yetenekli profesyonellerden oluşan tutkulu ekibimizin, tasarım, üretim ve restorasyon çalışmaları ile, iç dünyamızı ifade eden endüstriyel tasarım, vintage, retro, antika ve koleksiyonluk ürünler ile sıra dışı yaşam alanları yaratmayı hedefliyoruz.

 

İlhamımızı sizden, zamanın bizden aldıklarını geri kazanma mücadelemizden, yılların birikimi olan koleksiyonumuza aşkımızdan ve yaşam tarzımızdan alıyoruz.

Hayat ve güzellik ile ilgili her detay için kalbimiz heyecanla atıyor…

bottom of page